خانه / عکس / نوروز96 / زهیر ، خادم نوجوان خطاط

زهیر ، خادم نوجوان خطاط


زهیر کربلایی زاده
خادم کلاس هفتمی
راوی زاده
خطاط

داستان ظهیر خوش نویس

روز اخر کار بود که همه بدو بدو میکردن تا کارها رو به پایان برسونن تا انشالله قبل از افتتاح کارها تمام شود ، کلی کار خطاطی داشتیم که روی زمین مونده بود و از طرفی هم که خطاط سنگر آسمانی آقای پرواس بود کلی کار خطاطی و نقاشی از قبل رو دستش مونده بود . بچه ها دائما میگفتن تابلو چوبی ها خیلی قدیمیه و رنگ و روشون رفته و خوب نیستن و باید از نو بنویسیمشون . دیگه اصرارها به اوجش رسیده بود و خطاط هم که وقت نداشت و مونده بودیم چکار کنیم که یک لحظه تو حال استیصال گفتیم خدایا خودت کمک کن . خودت اسبابشو فراهم کن . دیگه تصمیم گرفتیم تابلوها رو رنگ بزنیم تا انشالله خدا خودش خطاطشو ردیف کند .

هنوز رنگ آمیزی تابلوها تموم نشده بود که  حاج آقا کربلایی زاده از راه رسید و گفت من قرار بود در کانال کمیل روایتگری کنم اما برنامه بهم خورد و گفتن باید بروی شلمچه . این آقا زهیر پسر ما است و پارسال خادم یادمان خین بوده . اگر میتونید بعنوان خادم قبولشون کنید . خطاطی هم خوب بلده . پارسال هم روی تابلو چوبی هم خطاطی میکرد .

اینجا بود که دست خدا را در این اتفاق دیدم . خدا فرمود شما تاحدی که میتوانید کار را پیش ببرید ، آنجاست که خدا خودش بقیشو درست میکند .

تابلو ها رو نمی توانست رنگ بزنه و خطاطی کنه

یکی از خادمین سنگر گفت رنگ کنیم ،خطاط ، خدا کریمه

این هم حرفی بود و به نظر این برادر خادم گوش دادیم  و رفیم تابلو ها را از انبار بیرون اوردیم تا اینکه یکی از روایانی که قرار بود در فکه روایتگری کنه لغو شد و امد شلمچه که این روای پسری داره که خطازی بلد

اینجاست که خداون مسبب الاسباب میشود خداوند وسیله های از غیب برای کمک به بندهای خود میفرستد  و الان ظهیر خطاط سنگر محسوب میشود

ان تنصروا الله ینصرکم.  اگر نیت ما ، حرکت ما تطبیق کند با ان تنصروا الله ، دنبالش ینصرکم حتما وجود دارد و وعده الهی تخلف ناپذیر است.

همچنین ببینید

تصاویر کودک و نوجوان30 اسفندماه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *